Realizacje

Filmiki realizacyjne systemów odzysku wody deszczowej i recyklingu wody szarej

Posiadamy unikalne doświadczenie we wdrażaniu złożonych systemów recyklingu wody szarej i zagospodarowania wód opadowych.  Nasze technologie pozwalają na maksymalnie szybki zwrot z inwestycji, a jednocześnie są przyjazne środowisku.

Zainteresowanie tematyką odzysku wody w budownictwie ciągle wzrasta.  Coraz częściej stosowane są systemy recyklingu wody szarej i odzyskiwania wody deszczowej. W wyniku wdrożeń pojawiają się m.in. dodatkowe możliwości punktowania w systemach certyfikacji obiektów takich jak BREEAM i LEED.


Pomimo, że recykling wody to dość nowe zagadnienie w polskim budownictwie, wśród naszych referencji znajdują się obiekty wiodących graczy rynku nieruchomości. Dzięki zastosowaniu  sprawdzonych technologii GreenLife, m.in. opatentowanej filtracji w systemie Biovitor oraz urządzeń membranowych dla systemów odzysku wody deszczowej i recyklingu ścieków szarych, udało nam się zdobyć zaufanie takich firm jak: Skanska Property Poland, Panattoni Europe, Dom Development, Asbud Group, Radisson Blu, PKP, LIDL, DHL czy Thule Polska.

Oferowane systemy są bezawaryjne, bezobsługowe, wymagają jedynie serwisowania: w przypadku wody deszczowej - raz na 8 lat, w przypadku wody szarej - raz na rok. Najlepiej wprowadzać je na etapie projektowania budynku lub modernizacji instalacji. Mają zastosowanie we wszystkich typach obiektów, a także w przemyśle.

Dodatkowo, łącząc rozwiązania naszych partnerów technologicznych przygotowaliśmy również propozycję dla rynku hotelowego, gdzie oprócz recyklingu wody szarej możemy oczyszczać i zawracać do obiegu wodę basenową z filtrów popłucznych, co przyczynia się do ogromnych oszczędności w zużyciu wody na obiekcie.

Charakterystyczna dla przygotowywanych przez nas systemów odzysku wody jest także bardzo szczegółowa analiza każdego powierzonego projektu i dobór najodpowiedniejszych rozwiązań.

Wśród ostatnio zrealizowanych obiektów znalazły się m.in.: