Instalacje odzysku szarej wody w budynku Biurowym Genaration Park Z

Odzysk szarej wody w budynku biurowym Genaration Park Z

W budynku zainstalowano Instalacje odzysku szarej wody GreenLIfe o wydajności 10.000l na dobę. Urządzenie specjalnie przystosowana do obsługi cyklu pracy budynku biurowe. System wyposażono w najnowszą generację membran stosowanych przez GreenLife. Dzięki temu urządzenie ma jeszcze większą trwałość membran i ograniczone zapotrzebowanie na serwis. System  GWI 10000 pracujące w czterech cyklach: Sedymentacji, napowietrzania, filtracji oraz przechowywanie wody serwisowej wraz z cyrkulacją UV. Sterowanie pracy za pośrednictwem sterownika Siemens z programem GreenLife gwarantuje bezawaryjną pracę systemu. Ponadto urządzenie generuje komplet sygnałów za w protokole modbus.

Jakość szarej wody i niskie zapotrzebowanie na serwis

GreenLife GmbH jako wiodąca firma dostarczająca Instalacje odzysku szarej wody wody gwarantuje dla wszystkich swoich instalacji recyklingu wody szarej  całkowitą bezwonność, klarowność oraz brak drobnoustrojów chorobotwórczych w wodzie oczyszczonej. Ponadto w wyniku zastosowania opatentowanej technologii filtracji membranowej ograniczaliśmy  potrzeby serwisowe w naszych urządzeniach do jednego przeglądu rocznie. Instalacje recyklingu GreenLife  są również wyposażone w możliwość zdalnego monitoringu pracy. Systemy GreenLife charakteryzują się także najwyższą Trwałością membran 10-15 lat oraz wysoką kulturą pracy.

Przykładowy serwis urządzenia

Genaration Park – Oszczędność wody

Generation Park to jeden z najnowocześniejszych biurowców w Polsce. Kompleks mieszczący się przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie to także jeden z najbardziej ekologicznych budynków w kraju pod kontem gospodarki widnej. We wszystkich trzech budynkach prowadzony jest recycling wody szarej czego efektem będzie 40000l mniej ścieków i zużytej wody pitnej dziennie.

Systemy odzysku szarej wody w hotelarstwie: Nowy Radisson Blu w Zakopanem stawia na zrównoważone zarządzanie zasobami wodnymi