Zagospodarowanie wody szarej w budynku HB Reavis FOREST w Warszawie

Zagospodarowanie wody szarej w budynku HB Reavis FOREST w Warszawie

 

Projekt Forest słowackiej grupy developerskiej HB Reavis to jeden  z najnowszy kompleks biurowy powstających w Warszawie. Inwestycja to nowoczesny, ekologiczny, certyfikowany w systemie BREEAM, Kampus biurowy. Budynki projektu HRA Architekci  zlokalizowane w postindustrialnej części stolicy przy ulicy Burakowskiej 14. Docelowo projekt to ponad 80000 przestrzeni biurowej i użytkowej. W pierwszym etapie inwestycji  dostarczyliśmy pierwszy system recyklingu wody szarej realizowany we współpracy z HB Reavis. Urządzenie GreenLife do zagospodarowana wody szarej GWI 2000 obsłuży prysznice w rowerowi oraz część toalet budynku.

System GreenLife GWI 2000 pozawala na zagospodarowanie 2m3 wody szarej w budynku. Praca systemu odbywa się w czterech etapach: Sedymentacja, napowietrzanie, filtracja i przechowywanie wody oczyszczonej. Tak jak wszystkie nasze systemy urządzenie to odznacza się minimalnym zapotrzebowaniem na serwis i obsługę techniczną.

 

Oferujemy też długoterminową gwarancję i urządzeń i jakości wody po procesie zagospodarowania i recyklingu wody szarej. Nasze rozwiązania recyklingu wody szarej to wiodące systemy instalowane w największych projektach biurowych, hotelowych, mieszkaniowych czy logistycznych.