System recyklingu wody szarej w Centrum Logistycznym we Wrocławiu przy ulicy Rakietowej

Do Centrum Logistycznego we Wrocławiu przy ulicy Rakietowej dostarczyliśmy system recyklingu wody szarej o nazwie GWO 1000, który jest podziemnym systemem odzyskiwania wody z pryszniców i umywalek obiektu logistycznego. System przygotowany został dla jednego z najemców.

      

GreeenLife jest dedykowanym rozwiązaniem do gromadzenia, oczyszczania i wykorzystania wody szarej. Woda szara to rodzaj wody używanej do codziennych czynności takich jak mycie rąk, prysznic, kąpiel, mycie naczyń i pranie, która jest mniej zanieczyszczona niż ścieki komunalne (czarne wody ściekowe).

Woda szara jest zazwyczaj w miarę czysta i można ją poddać procesom oczyszczania w celu ponownego wykorzystania w różnych celach, takich jak nawadnianie roślin, spłukiwanie toalety lub jako źródło wody do chłodzenia w przemyśle.

Systemy recyklingu wody szarej pozwalają na efektywne ponowne wykorzystanie tej wody w obiekcie, co może przyczynić się do oszczędności wody pitnej oraz zmniejszenia obciążenia na lokalne źródła wody.

Korzyści z wykorzystywania takiego systemu mogą obejmować redukcję kosztów za wodę, zmniejszenie wpływu na środowisko oraz spełnienie wymogów zrównoważonego rozwoju. Ponadto, w kontekście centrów logistycznych, które często generują dużą ilość zużycia wody, taki system może być istotnym elementem strategii zrównoważonego zarządzania obiektem.

Jest to przykład zastosowania innowacyjnych rozwiązań ekologicznych w obiektach przemysłowych, które mają na celu redukcję negatywnego wpływu na środowisko naturalne i zrównoważone gospodarowanie zasobami.

Dane kontaktowe

Green Water Solutions Sp. z o.o.

ul. Konstruktorska 11, Adgar Business Center
02-673 Warszawa

NIP: 525-259-50-01
REGON: 147427836

Dział Obsługi Projektów

tel.: +48 600 890 133
e-mail: marcin.klosowski@greenwatersolutions.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera!

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!