System recyklingu wody szarej dla Europejskiego Centrum Rodziny Invicta w Sopocie

 

Dla Europejskiego Centrum Rodziny dostarczyliśmy urządzenie o wydajności 20m3 na dobę. Jest ono jednym z największych systemów podziemnych zainstalowanych w Polsce.

Na uwagę zasługuje fakt, że jest to specjalna wersja przystosowana do montażu w terenie wysokiego poziomu wód gruntowych. Zastosowanie systemu o wydajności 20 m3 na dobę pozwala na znaczną redukcję zużycia świeżej wody, przyczyniając się do oszczędności aż 20 tysięcy litrów dziennie. To nie tylko korzystne dla środowiska, ale również może prowadzić do niższych kosztów operacyjnych w dłuższej perspektywie czasu.

Wprowadzenie takiego zaawansowanego systemu recyklingu wody szarej jest krokiem w stronę zrównoważonego gospodarowania zasobami wodnymi. Odpowiednie zarządzanie wodą jest kluczowe, zwłaszcza w miejscach, gdzie poziom wód gruntowych jest wyjątkowo wysoki.

Ponadto, instalacja podziemna ma dodatkowe zalety, takie jak oszczędność przestrzeni oraz estetyczny wygląd otoczenia, co może być istotne w przypadku nowoczesnych inwestycji. Działania takie pokazują, że Polska także angażuje się w innowacyjne rozwiązania mające na celu ochronę zasobów wodnych i ochronę środowiska.

 

Europejskie Centrum Rodziny (ECR) to wielofunkcyjny kompleks ochrony zdrowia powstający w samym centrum Sopotu. Realizowane w nim będą badania naukowe i projekty rozwojowe, jak również opracowywane najnowsze metody diagnostyczne i lecznicze. Wszystko po to aby spełnić marzenia tych, którzy pragną zostać rodzicami. To propozycja miejsca czerpiąca z idei medycyny holistycznej, opierającej się na założeniu, iż stan umysłu, ducha i ciała wzajemnie na siebie wpływają, a leczenie powinno obejmować cały organizm. Dążenie to znajduje odzwierciedlenie w różnorodności funkcji kompleksu, którego celem jest również wyznaczanie nowych standardów leczenia zaburzeń płodności.

Dane kontaktowe

Green Water Solutions Sp. z o.o.

ul. Konstruktorska 11, Adgar Business Center
02-673 Warszawa

NIP: 525-259-50-01
REGON: 147427836

Dział Obsługi Projektów

tel.: +48 600 890 133
e-mail: marcin.klosowski@greenwatersolutions.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera!

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!