Recykling wody szarej w Centrum konferencyjnym w Wisełce

Uruchomiliśmy recykling wody szarej o wydajności 5000 m3/dobę w nowopowstającym centrum konferencyjnym w Wisełce. Jest ono znaczącym krokiem w kierunku zrównoważonej gospodarki wodnej i ochrony środowiska naturalnego. Woda szara to woda używana do celów domowych, która nie jest skażona ściekami toaletowymi i może być poddawana procesowi recyklingu w celu ponownego wykorzystania.

 

 

Koło Międzyzdrojów, w miejscowości Wisełka, powstanie centrum konferencyjne z częścią noclegową. Inwestorem jest spółka Poręczenia Kredytowe, która należy do Europejskiej Fundacji Rozwoju Wsi Polskiej. 

W nowym obiekcie znajdzie się 93 pokoje o łącznej powierzchni ponad 3 tys. m kw. Oprócz części hotelowej postanie również część biurowa o powierzchni około 500 m kw.

Na terenie centrum konferencyjnego w Wisełce ma powstać także sala konferencyjna o powierzchni około 270 m kw. Co ciekawe projekt zakłada również restaurację o pow. 400 m kw i basen o pow. 700 m kw.

Europejska Fundacja Rozwoju Wsi Polskiej posiada już swój jeden obiekt – Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie, również blisko Międzyzdrojów. Przestrzeń tego obiektu jednak stała się niewystarczająca, brakowało miejsc na konferencje i szkolenia, stąd decyzja o nowej inwestycji. Część spotkań z obiektu w Grodnie przejmie nowe centrum w Wisełce.

Centrum konferencyjne Poręczenia Kredytowe w Wisełce ma być gotowa w 2023 roku.

 

  

Uruchomienie recyklingu wody szarej w centrum konferencyjnym w Wisełce będzie stanowiło ważny krok w kierunku zrównoważonej działalności i przyczyni się do ochrony wodnych zasobów naturalnych.

Dane kontaktowe

Green Water Solutions Sp. z o.o.

ul. Konstruktorska 11, Adgar Business Center
02-673 Warszawa

NIP: 525-259-50-01
REGON: 147427836

Dział Obsługi Projektów

tel.: +48 600 890 133
e-mail: marcin.klosowski@greenwatersolutions.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera!

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!