Podziemny system Recyklingu Greenlife GWO System Recyklingu Wody Szarej dla Point Park Properties w Robakowie

Jeden z naszych ostatnich projektów to podziemny system recyklingu wody szarej o wydajności 4000l dziennie. Urządzenie do odzysku wody szarej przygotowaliśmy już o raz czwarty w 2021 roku na potrzeby inwestora P3(Point Park Properties). Podziemny system GWO 4000 Greenlife to najnowocześniejsze rozwiązanie dostępne na rynku. Urządzenie odznacza się najwyższą jakością wody oczyszczonej. Dzięki zastosowaniu przemysłowej technologii ultrafiltracji z użyciem membran typu MBR, możliwe jest długtrwała i bezobsługowa praca systemu z gwarancją parametrów.

Montaż Systemu GreenLife GWO 4000 to kolejny w ostatnich miesiącach projekt dla branży logistycznej. W projektach tego typu bardzo często realizujemy systemy odzysku widy deszczowej. Recykling wody szarej jest jednak bardzo atrakcyjny dla wielu inwestorów szczególnie obiektach w których istnieje duże, codzienne zużycie wody szarej. System wody szarej GreenLife GWO 4000  w Robakowie dzięki specjalnej konstrukcji pozwala do na użytkowanie w terenie najazdowym dla samochodów ciężarowych.

Co Bardzo ważne system powstał nie tylko przy pełnym wsparciu projektowym świadczonym przez naszą firmę, ale także z usługą montażową. Kompleksowa usługa instalacyjna oraz uruchomienie serwisu zostało dostarczone przez firmę Qcontrol nasz autoryzowany serwis. Owocem naszej współpracy są także kompleksowe usługi projektowo wykonawcze w zakresie wdrażania systemów w istniejących budynkach i obiektach.