Uruchomienie systemu odzysku wody deszczowej dla Umicore

 

 

Uruchomiliśmy kolejny dostarczony przez nas system odzysku wody deszczowej. Centrala deszczowa Argus 6R, z filtrami Biovitor i pompą zatapialną Aris L1.

 

ARIS ARGUS 6 R to w pełni wyposażona jednostka sterująca ze zbiornikiem wyrównawczym, podwójnym zestawem pomp wspomagających i sterowaniem elektronicznym. Jednostka sterująca monitoruje poziom wody w zbiorniku rezerwowym wody pitnej oraz w zbiorniku rezerwowym sieci. Zintegrowany podwójny zestaw pomp wspomagających pompuje wodę pitną bezpośrednio do zastosowań. W zależności od umiejscowienia zbiornika, można zainstalować jedną lub dwie pompy zasilające. Podnoszą one wodę niezdatną do picia ze zbiornika do jednostki sterującej. W przypadku braku wody deszczowej lub przy ręcznym ustawieniu automatycznie, w zależności od potrzeb doprowadza wodę z sieci do zbiornika pośredniego. W ramach automatycznej konserwacji, zawór elektromagnetyczny systemu rezerwowego wody sieciowej jest regularnie otwierany. Jeśli przez pewien czas nie będzie używana woda z sieci, urządzenie przepłucze przewód wody sieciowej i w ten sposób uniknie stagnacji. Wstępnie ustawione standardowe ustawienia mogą być dostosowane do specyficznych potrzeb projektu.

 

 

 

SPIE Stangl Technik dostarcza i wykonuje wewnętrzne instalacje mechaniczne i elektryczne. Od początku działalności na rynku polskim, dostarcza i wykonuje wewnętrzne instalacje grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne. W zakresie usług są systemy chłodzące, instalacje sanitarne, przemysłowe, przeciwpożarowe oraz systemy sygnalizacji ulicznej.

Dane kontaktowe

Green Water Solutions Sp. z o.o.

ul. Konstruktorska 11, Adgar Business Center
02-673 Warszawa

NIP: 525-259-50-01
REGON: 147427836

Dział Obsługi Projektów

tel.: +48 600 890 133
e-mail: marcin.klosowski@greenwatersolutions.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera!

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!