Kolejny System Recyklingu wody Szarej dla Point Park Properties w Robakowie

LOGISTYKA P3_WODA SZARA

Dostarczyliśmy kolejny system recyklingu wody szarej w sektorze logistycznym. System GWO 1000 GreenLife znajdzie się w budynku, którego inwestorem jest Point Park Properties(P3) w Robakowie.

Point Park Properties to kolejny z wielkich graczy rynku logistycznego, który zdecydował się na odzysk wody w swoich obiektach. Odzysk wody szarej to drugie najpopularniejsze, po odzysku wody deszczowej, rozwiązanie dla budownictwa magazynowego i przemysłowego. Dzięki zastosowaniu tego typu technologii możemy liczyć na codzienne korzyści z recyklingu bz względu na opady atmosferyczne.

Zastosowane Rozwiązania

System odzysku wody szarej  dostarczona i zainteresowany w Robakwie to podziemne urządzenie o wydajności 1m3 na dobę. Całość technologii wraz z układem napowietrzania i membranami MBR dostarczyliśmy w zbiornikach studniowych. Dzięki układowi odciążającemu zbiorniki system mógł zostać zlokalizowany w terenie najazdowym dla samochodów ciężarowych. Urządzenia wyposażyliśmy dodatkowo w zbiornik hybrydowy GreenLife. odpowiada on za dopustem wody bytowej i zasilanie zapasowe. Dzięki temu po wyczerpaniu wody szarej oczyszczonej budynek automatycznie przełącza się na zasilanie wodą pitną z przyłącza

Systemy recyklingu wody szarej to doskonałe rozwiązanie ekologoczne dla segmentu logistycznego i produkcyjnego. Gwarantuje nie tylko obniżenie zużycia wody i realne korzyści środowiskowe i ekonomiczne ale także punkty w najważniejszych syetrach certyfikacji jak BREEAM czy LEED.

 

 

 

 

 

 

 

Dane kontaktowe

Green Water Solutions Sp. z o.o.

ul. Konstruktorska 11, Adgar Business Center
02-673 Warszawa

NIP: 525-259-50-01
REGON: 147427836

Dział Obsługi Projektów

tel.: +48 600 890 133
e-mail: marcin.klosowski@greenwatersolutions.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera!

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!