System odzysku Wody Szarej o wydajności 23.000l na dobę w budynku Centrum Południe we Wrocaławiu

System odzysku Wody Szarej o wydajności 23.000l na dobę w budynku Centrum Południe we Wrocławiu

Budynek

Jeden z naszych ulubionych projektów biurowych firmy Skanska. Wspaniały, ekologiczny, nowoczesny budynek Centrum Południe. Właśnie dostarczyliśmy na budowę w najnowszy i największy pracujący aktualnie w przestrzeni biurowej w Polsce pojedyńczy system odzysku wody szarej GreenLife. Urządzenie do recyklingu wody szarej o wydajności 23000l na dobę pozwoli codziennie zaoszczędzić imponujące ilości wody. Dzięki zastosowaniu instalacji recyklingu wody szarej spłuczki  całego obiektu zostaną zasilone wodą z drugiego obiegu. Biurowiec zaprojektowany przez APA Wojciechowski może poszczycić się całą gamą ekologicznych rozwiązań spełniając najwyższe standardy dla przestrzeni biurowej XXI, tworzonej przez Skanska Property Poland.

Technologia

Recykling wody szarej – to się opłaca!

Urządzenie zaprojektowane w budynku biurowym Centrum Południe to system oparty o opatentowane rozwiązania recyklingi wody Greeenlife oparte na membranotechnice. Czołowy producent tego typu urządzeń może pochwalić się najwyższą jakością procesu. Urządzenia dostarczane przez GreenLife charakteryzują się najwyższą jakością wody oczyszczonej. Jednocześnie rynek docenia je ze względu na bezawaryjności i niskie wymogi serwisowe. Dzięki wysokiej trwałości komponentów i optymalizacji procesu możemy zaoferować najbardziej wymagającym klientom przedłużone warunki gwarancyjne i najdłuższą trwałość membran.

Co ważne, podobnie jak wszystkie systemy GreenLife, które działają w budynkach certyfikowanych  urządzenie  współpracuje z układem BMS budynku. Dzięki temu dostarczamy stale szczegółowe informacje o pracy poszczególnych komponentów instalacji recyklingu wody szarej.

Więcej informacji na temat inwestycji na stronie Skanska Property Poland tutaj