Doświadczenie w odzysku wody

Kilkuletnie doświadczenie firmy Green Water Solutions w zakresie wdrażania systemów odzysku wody pokazuje, że przy odpowiednio wczesnym uwzględnieniu w projekcie rozwiązania te są łatwe do implementacji. Co ważne, działają zupełnie bezawaryjnie, pozwalając na wprowadzenie całości oczyszczonej wody szarej i wody deszczowej do spłuczek w toaletach, a także do podlewania zieleni czy innych czynności sanitarnych.

Korzystając z technologii niemieckich partnerów GreenLife i ARIS, firma Green Water Solutions zapewnia najwyższej jakości rozwiązania do recyklingu wody szarej oraz odzysku wody deszczowej, ich oczyszczania, magazynowania i dystrybucji. Jednym z odbiorców jest firma Skanska Property Poland, która już od kilku lat wprowadza je w swoich budynkach. Przykładowe inwestycje Green Corner, Atrium 2 oraz najnowsza Generation Park z powodzeniem korzystają z systemów recyklingu wody szarej i odzysku wody deszczowej. Dział zarządzania nieruchomościami Cushman & Wakefield także potwierdza, iż na budynkach zarządzanych przez ich zespół, a należących do innych inwestorów, nie występują istotne problemy eksploatacyjne.

Przedstawiciele Green Water Solutions, specjalizujący się we wdrożeniach systemów odzysku i recyklingu wody, zauważają rosnące zainteresowanie tego typu projektami. Wśród inwestorów, stosujących już podobne rozwiązania znaleźli się oprócz Skanska Property Poland także inni, bardzo silni gracze niemal wszystkich segmentów polskiego rynku nieruchomości, tj.: PKP, Dom Development, Thule Polska, Radisson Sas Zakopane, DHL, a także wiele centrów handlowych, obiektów publicznych oraz parków logistycznych, dysponujących dużą powierzchnią dachu. Więcej informacji na stronie: www.greenwatersolutions.pl/nasze-realizacje/

Dane kontaktowe

Green Water Solutions Sp. z o.o.

ul. Konstruktorska 11, Adgar Business Center
02-673 Warszawa

NIP: 525-259-50-01
REGON: 147427836

Dział Obsługi Projektów

tel.: +48 600 890 133
e-mail: marcin.klosowski@greenwatersolutions.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera!

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!