DHL instaluje system GreenLife Biovitor w Siedlcach

P0 raz kolejny dostarczyliśmy system odzysku wody deszczowej dla centrum dystrybucyjnego DHL. Tym razem dostarczyliśmy  układ odzysku wody deszczowej  do Siedlec.

 

System jest technologicznie oparty o układ filtracyjny Biovitor. Co ważne zastosowana metoda filtracji pozwala na odzyskanie 100% wody deszczowej wpływającej do zbiorników. Magazyn wody deszczowej w projekcie na poziomie 80m3 pozwala zapatrzeć budynek zarówno wodę do spłukiwania toalet, jak również podlewania zieleni. Dzięki zastosowaniu systemu GreenLife Hybrid na sieciach wewnętrznych układ całość jest niezwykle prosta dla obsługi budynku. Co ważne tak skonfigurowany system praktycznie nie wymaga obsługi technicznej. Zastosowane filtry gwarantują pełną klarowność i bezwonność odzyskanej wody deszczowej. Jednocześnie są to filtry niewymienne, wymagają jedynie oczyszczania komory w interwałach kilkuletnich. Pozwala to na ich bezterminowe wykorzystanie i zwrot z inwestycji dla inwestora oraz realną ekologię zastosowanego rozwiązania.

Grupd DHL to jeden z liderów w zakresie ekologi w branży logistycznej. Wiodąca niemiecka grupa logistyczna wdraża realne rozwiązania dla klimatu w nowo powstałych budynkach. Od kilku lat mamy okazję współpracować przy kolejnych projektach w Polsce w zakresie odzysku wód opadowych.

 

 

 

 

Dane kontaktowe

Green Water Solutions Sp. z o.o.

ul. Konstruktorska 11, Adgar Business Center
02-673 Warszawa

NIP: 525-259-50-01
REGON: 147427836

Dział Obsługi Projektów

tel.: +48 600 890 133
e-mail: marcin.klosowski@greenwatersolutions.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera!

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!