O Firmie

Nasza Filozofia

Green Water Solutions to firma będąca przedstawicielem na Polskę niemieckich firm GreenLife GmbH oraz ARIS GmbH. Obie firmy to wysokospecjalizowane zespoły inżynierów posiadające najwyższe kwalifikacje w obrębie produkcji i udoskonalania systemów do zarządzania Wodą Deszczową i recyklingu Wody Szarej. Nasza spółka ściśle współpracuje z biurami projektowymi dostawców, by przygotować najlepsze rozwiązania z zakresu odzysku wody i zagospodarowania Ścieków Szarych.

Naszym hasłem jest Ekologia=Ekonomia, ponieważ w przypadku wody to naprawdę się sprawdza. Wykorzystując bazę dotychczasowych wdrożeń w zakresie recyklingu Wody Szarej czy zagospodarowania Wód Opadowych jesteśmy w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym wyzwaniom w tym zakresie i dostosować działanie systemu do unikalnych potrzeb inwestora, specyfiki budynku i jego bilansu wodnego. Staramy się, by finalny dobór urządzeń pozwalał na zwrot z ich zakupu w przedziale nie przekraczającym 7-10 lat. Nasze rozwiązania odzysku Wody Deszczowej i recyklingu Wody Szarej zapewniają również punktację do certyfikatów BREEAM i LEED. Zastosowanie rozwiązań odzysku Wody Deszczowej pozwala także osiągnąć oszczędności związane z niedawno wprowadzonym podatkiem deszczowym.

Jesteśmy zdecydowanym liderem innowacji w segmencie odzysku i zagospodarowania Wody Deszczowej oraz Recyklingu Wody Szarej, dysponując unikalnymi, opatentowanymi systemami filtracji wód opadowych firmy GreenLife m.in. w technologii Biovitor zapewniającej najwyższą jakość, trwałość i minimalne zapotrzebowanie na serwis. Posiadamy największą liczbę, skomplikowanych wdrożeń w zakresie Systemów Oczyszczania Wody Szarej. Cechuje je unikalna technologia GreenLife oraz najwyższa trwałość membran w wydajności od 500 do nawet 100 000 litrów na dobę oraz minimalne zapotrzebowaniu na serwis.
W naszej ofercie znajdują się także Systemy i Centrale Deszczowe firmy ARIS GmbH będącej najbardziej innowacyjnym europejskim przedsiębiorstwem w tej dziedzinie. Dzięki tak skonstruowanej ofercie, uzupełnionej o bardzo szeroką ofertę najwyższej jakości zbiorników do wody deszczowej, pitnej oraz ścieków, jesteśmy w stanie sprostać zapotrzebowaniu najbardziej wymagających Klientów, liderów w swoich segmentach rynkowych.

Do dziś zaufali nam w Polsce najsilniejsi gracze rynkowi swoich segmentach rynkowych. m.in.: Skanska Property Poland, PKP SA(program rozbudowy dworców), Dom Development, Asbud, DHL, THULE, Radisson SAS (Zakopane), LIDL, Panattoni Europe czy DELL. Wśród naszych realizacji znajdują się także systemy oparte o odzysk Wody Szarej w budynkach publicznych takich jak np. szkoły czy centra handlowe. Nasi dostawcy dysponują także szerokim doświadczeniem międzynarodowym w ramach których powstało nie tylko portfolio wdrożeń z zakresy recyklingu Wody Szarej, ale też międzynarodowe projekty szkoleniowe i badawcze obejmujące swoim zasięgiem nie tylko Europę, ale także kraje takie jak Turcja, Jordania czy Egipt.

Jako firma aktywnie promujemy problematykę związaną z recyklingiem i odzyskiem Wody Szarej m.in. w ramach członkostwa w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Wspierania Budownictwa Zrównoważonego. Jesteśmy także otwarci na współpracę z biurami projektowymi, którym chętnie służymy pełnym wsparciem projektowym, doradztwem oraz szkoleniami.

Główne Cechy Naszych Produktów

  • Opatentowane sprawdzone w działaniu technologie
  • Wysoka jakość elementów
  • Niezawodność
  • Niskie zapotrzebowanie na serwis
  • Modułowa konstrukcja i możliwość dostosowania do budynku
  • Punktacje do BREEAM I LEED oraz innych certyfikatów

Jesteśmy przedstawicielami

Jesteśmy członkiem