Recykling wody szarej – to się opłaca!

Zgodnie z ustaleniami ogólnoeuropejskimi, woda szara to woda zabrudzona, wolna od fekaliów, czyli np. taka, którą wykorzystano do umycia rąk, kąpieli i która w ograniczonym stopniu może być użyta ponownie. Gdzie? Na przykład do spłukiwania toalet, jako woda do podlewania ogrodów i zieleni, do sprzątania czy prania. W ten sposób, zamiast marnotrawić wodę pitną tworzymy obieg zamknięty poprzez recykling wody szarej.

Firma Green Water Solutions oferuje kompletny system recyklingu wody szarej. Za odpowiednie oczyszczenie wody bez użycia chemikaliów odpowiada specjalna BioMembrana (o gwarantowanej wydajności 99,99%). Zapewnia ona bardzo skuteczne oddzielenie biomasy. Wskutek dalszego oczyszczania wody szarej poprzez procesy ultrafiltracji i napowietrzania dochodzi do całkowitego zablokowania bakterii i zarazków. Tak przygotowana woda przechowywana jest następnie w zbiorniku Clearwater.

Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w dużych budynkach o wysokim zużyciu wody. Możemy do nich zaliczyć m.in.: biurowce, hotele, budynki mieszkaniowe i użyteczności publicznej, a także obiekty dworców. Istnieją też różne opcje doboru systemu: instalacje wewnątrz budynków lub zewnętrzne z podziemnymi zbiornikami o różnych pojemnościach. Firma Green Water Solutions dobiera system recyklingu do wydajności dobowej ilości ścieków szarych, które mogą zostać zebrane, oczyszczone i odzyskane do ponownego wykorzystania.

Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj: https://www.greenwatersolutions.pl/recykling-wody-szarej/

Dane kontaktowe

Green Water Solutions Sp. z o.o.

ul. Konstruktorska 11, Adgar Business Center
02-673 Warszawa

NIP: 525-259-50-01
REGON: 147427836

Dział Obsługi Projektów

tel.: +48 600 890 133
e-mail: marcin.klosowski@greenwatersolutions.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera!

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!