Jak zbierać wodę deszczową?

W budynkach mieszkalnych, biurowcach, magazynach i wszystkich obiektach, które posiadają duży dach, doskonale sprawdzi się zaprojektowana i opatentowana przez GreenLife technologia odzysku wody deszczowej. Dzięki zainstalowaniu w zbiorniku filtra Biovitor, uzyskujemy bezbarwną, bezwonną i higienicznie bezpieczną wodę do ponownego użycia. System odzysku wody deszczowej GreenLife stosowany jest wszędzie tam, gdzie pojawia się problem z zagospodarowaniem wód deszczowych, ale też we wszystkich w krajach rozwijających się, które dbają o poszanowanie zasobów naturalnych.

Jak wygląda proces oczyszczania? Otóż odbywa się on w kilku krokach. Najpierw woda z dachu trafia do specjalnego zbiornika. Znajdujący się w nim filtr Biovitor oczyszcza wodę deszczową w wyniku emisji przez regulowany wylot nieorganicznych składników do jego wnętrza. W optymalnie zaprojektowanym zbiorniku tlen z wody deszczowej ma biologicznie oczyszczający wpływ na wodę, a cienka warstwa osadu powoduje biologiczny rozkład materii organicznej (np. liście z drzew liściastych).

Zbiornik GreenLife zawiera specjalne składniki, zwiększające efekt oczyszczania wody przy użyciu tlenu, optymalizując całość procesu. Jest on wykonany z przyjaznego polietylenu i charakteryzuje się przede wszystkim 100% odzyskiwaniem deszczówki, dużą trwałością, a także bezobsługowym działaniem. Zbiornik może być wbudowany w dowolnym momencie użytkowania inwestycji i posiada możliwość rozbudowy w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na odzysk wody deszczowej. System ten jest też bardzo efektywny, jeśli chodzi o koszty eksploatacji, ponieważ jego czyszczenie jest wymagane przez producenta zaledwie raz na 10 lat.

Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.greenlife-polska.pl oraz www.greenwatersolutions.pl

Dane kontaktowe

Green Water Solutions Sp. z o.o.

ul. Konstruktorska 11, Adgar Business Center
02-673 Warszawa

NIP: 525-259-50-01
REGON: 147427836

Dział Obsługi Projektów

tel.: +48 600 890 133
e-mail: marcin.klosowski@greenwatersolutions.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera!

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!